Hakkımızda

Yetkin | Hızlı | Güvenilir

İklimlendirme ürün grupları satışı ve satış sonrası hizmetleri konusunda sektörün önemli oyuncularından olan İklimser; çeyrek asrı geçen sektör tecrübesi, müşteri odaklı yaklaşımı, üstün ürün kalitesi, güvenilir ve sürdürülebilir yenilikçi teknolojileri sizlerle buluşturma amacıyla kurulmuştur. Türkiye genelinde 250 bayi ve 160’ın üzerinde yetkili servis ağında yer alan mühendis ve uzman teknisyenlerden oluşan profesyonel kadrosuyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Daha yeşil bir dünya için yenilikçi iklimlendirme çözümleri konusunda çevreci teknolojilerle donatılmış konforlu yaşam alanları oluşturmak üzerine hizmet veren İklimser; tam yoğuşmalı kombiler, yer ve duvar tipi merkezi sistem kazanlar, ısı pompaları ve hibrit sistemler, yer ve duvar tipi fancoil ürün grupları ve yenilenebilir enerji alanında güneş enerjisi panelleri, fotovoltaik sistemler ile doğalgaz olan veya olmayan tüm mekanlar için ısıtma, soğutma ve sıcak su çözümünü ülkemizin her köşesine götürmektedir. Bu sayede, yenilenebilir enerji sistemleriyle %85’e varan temiz enerji ile çevreyi koruyan konforlu mekanlar oluşturmaktadır. İklimser, ayrıca geniş ürün yelpazesi ve hizmetleriyle çözüm ortağı olduğu markalara verdiği kurumsal teknik danışmanlık hizmetiylede hem tüketiciler hem de profesyoneller için yüksek kaliteli çözümler üretmektedir.

İklimser; uzun yıllara dayanan ileri teknik uzmanlık tecrübesi sayesinde, kurumsal müşteriler ve tüketicilerin özel ihtiyaçlarına göre ürün ve hizmet sunabilmektedir. Üstün kalite ve hizmet prensibi çerçevesinde, satış sonrası hizmetler konusunda kurumsal markalara özel çalışma sistemleri oluşturarak yeni bir soluk kazandıran İklimser, müşterilerin ve pazarın talepleri doğrultusunda sunduğu farklılaşmış sistem çözümleriyle hizmet sektöründe kurumsal markaların gelecekte tek çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

İklimser aynı zamanda, sürdürülebilirlik ve enerji tasarrufu odaklı, yeni nesil iklimlendirme çözümlerine adanmışçok uluslu bir işletme olan Immerfin Group bünyesinde yer alan ve ısıtma sektöründe 57 yıllık köklü geçmişiyle, doğduğu topraklar olan İtalya’da, 23 yıldır aralıksız her yıl pazar lideri olan Immergas Isıtma Sistemleri’nin Türkiye distribütörüdür… Immerfin Group dünya çapında 55 ülkede yılda 10 milyona yaklaşan kombi satışı ile her gün daha iyisi için kendisi ile yarışmaktadır... 27 yıldır ülkemizde bulunan Immergas, İklimser güvencesi ve çatısı altında tüm Türkiye’de yer alan bayileri aracılığıyla satış ve satış sonrası hizmetler faaliyetlerini sürdürmektedir.

İklimser, 2020 yılı itibariyle, ısıtma sektörünün yeni ve yerli markası Newatherm tam yoğuşmalı kombi ürünlerinin satış ve satış sonrası hizmetleri konusunda markanın çözüm ortağı olmuş ve tercihi yerli ürün olan müşterilerine bu seçeneği de sunmuştur. Newatherm’in ülke genelinde yaygınlaşması konusunda çalışmalarını büyük bir hızla yürüten İklimser; markanın gücüne güç katarak büyüme yolculuğunda deneyimli, uzman kadrosu ile gerekli tüm desteği sağlamaktadır.

Her zaman dönemin ihtiyaçlarını maksimum kalitede karşılamak için çağın ilerisinde düşünerek teknolojik gelişmelere hızla adapte olan İklimser; ürün kalitesi, geniş hizmet ağı ve alanlarında uzman kadrosuyla yetkin, hızlı ve güvenilir marka duruşu sayesinde sektördeki önemli yerini korumaktadır. İklimser’in yönetim anlayışının arkasında şu sözler yer almaktadır;

 ‘’Ne kadar büyük olursanız olun, her müşteriniz ile mikro düzeyde iletişim kurabildiğiniz, hizmetlerinizi her bir müşterinize bire bir anlatabildiğiniz ve sorunlarına çözüm üretebildiğiniz kadar büyür ve değer kazanmaya devam edebilirsiniz!’’

 İklimser, bu değerler ışığında hareket eden binlerce üyesi ile büyük bir aile olarak yoluna devam etmektedir.

 Misyonumuz
Üstün ürün kalitesi ile güvenilir ve çevreci teknolojileri, yenilikçi hizmet anlayışıyla birleştirerek; işini titizlikle yapan bir ekip ile sürdürülebilir müşteri memnuniyeti odaklı satış ve hizmet alt yapısını sağlamak ve sunmaktır. 

 Vizyonumuz
İKLİMSER; müşterilerinin ve pazarın talepleri doğrultusunda sunduğu farklılaşmış sistem çözümleriyle, Türkiye’de satış sonrası hizmetlerde akla ilk gelen şirket olmayı ve hizmet sektöründe kurumsal markaların gelecekteki tek çözüm ortağı olmayı vizyon edinmiştir.

 Değerlerimiz
Yenilikçi, samimi, yetkin, hızlı ve güvenilir!

 

Hakkımızda.